Wojciech Bosak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Bosak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    197 miejsce 0 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    28 miejsce 0 % poparcia

Urodzony 10 listopada 1963 roku, zamieszkały w Przybysławicach, w gminie Zielonki. Magister inżynier melioracji wodnych. Posiada uprawnienia państwowe w zakresie budowy dróg, lotnisk, mostów oraz wodociągowo-kanalizacyjne. Ma także uprawnienia państwowe do pracy w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Przez wiele lat pracował w firmach związanych z budownictwem inżynieryjnym, a także w samorządzie. Był wicestarostą powiatu krakowskiego, wicemarszałkiem województwa małopolskiego, wiceministrem budownictwa. W latach 2006-2010 radny sejmiku małopolskiego. Obecnie radny powiatu krakowskiego. 

Pracuje na stanowisku zastępcy dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, jest członkiem rady społecznej Muzeum Archeologicznego w Krakowie, członkiem rady społecznej Szpitala Rehabilitacyjnego w Krakowie.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!