Włodzimierz Czarzasty - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Włodzimierz Czarzasty Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  25 miejsce 0,56 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 32,04 % poparcia

Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 80. był działaczem studenckim, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Zrzeszenia Studentów Polskich. Do 1990 należał do PZPR.

Po 1990 roku związał się z SLD i bez powodzenia startował z ramienia tej partii do Sejmu w 1997 roku. Został później członkiem władz lokalnych SLD. Jest jednym z liderów Stowarzyszenia Ordynacka, której został przewodniczącym w 2006 roku.

Był członkiem rady nadzorczej spółki producentów Euromedia, oraz zasiadał w radzie nadzorczej Polskiego Radia. W 1998 roku z tej funkcji odwołał go minister skarbu państwa Emil Wąsacz.

W maju 1999 roku prezydent Aleksander Kwaśniewski powołał go w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Od marca 2000 roku do sierpnia 2004 roku zajmował stanowisko sekretarza KRRiT.

W 2012 wziął wygrał w wyborach na przewodniczącego wojewódzkich struktur SLD na Mazowszu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!