Ewa Markowska- Bzducha  - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Markowska- Bzducha Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    75 miejsce 0,14 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    13 miejsce 1,35 % poparcia

Doktor nauk ekonomicznych, pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Rozwoju Regionalnego i Metod Ilościowych, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu.

Od 1 października 1995 roku pracownik Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej. W latach 1994-1999 pracowała również w Liceum Ekonomicznym jako nauczyciel rachunkowości oraz wykładowca na kursach (m.in. organizowanych przez Urząd Pracy) z zakresu przedsiębiorczości i rachunkowości.

W latach 1998-2006 była radną w gminie Wolanów (1998-2002 pełniła funkcję przewodniczącej Rady Gminy oraz przewodniczącej Rady Społecznej SPZOZ w Wolanowie). Obecnie jest radną powiatu radomskiego, przewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów oraz wiceprzewodniczącą Komisji Administracji, Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności. Jest wiceprzewodniczącą zarządu koła Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w powiecie radomskim.

Dr Ewa Markowska-Bzducha jest autorką kilkudziesięciu artykułów i jednej monografii z zakresu gospodarki finansowej samorządu.

W 2014 roku kandydowała do Parlamentu Europejskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.90.95
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!