Rafał Kowalczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Kowalczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  7 miejsce 3,55 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 52,47 % poparcia

Wójt gminy Wąsewo położonej w powiecie Ostrów Mazowiecka. Urząd ten piastuje nieprzerwanie od 2006 roku. Wcześniej pracownik biura powiatowego ARiMR, oraz Starostwa Powiatowego. Za Jego kadencji Gmina Wąsewo dwukrotnie znalazła się w czołówce Gmin, które najlepiej zarządzały swoimi finansami w latach 2011-2014 w prestiżowym rankingu dziennika Rzeczpospolita.

Stara się rzetelnie pracować dla lokalnej społeczności wciąż rozbudowując gminną infrastrukturę. Angażuje się także w wiele społecznych inicjatyw. Jest Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, aktywnie działa na rzecz popularyzacji amatorskiego sportu poprzez wspieranie Klubu Sportowego Wąsewo, wspiera liczne stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Małgo 2015-10-16 17:09:06
  Szanowny Panie, co pan sądzi o systemie szczepień w Polsce? Czy jest Pan za zmiamami, aby jak w 16 państwach UE szczepienia były nie wczesniej niż 3-4 miesiąc życia, czy może jak w Japonii po 2 roku życia? Czy jest Pan za dobrowolnością szczepień? czy podejmie się Pan działań, aby w Polsce jak w 14 państwach UE był system odszkodowań za powikłania poszczepienne tzw NOPy? Czy zgadza się Pan ze mną, że Polska się kompromituje na tle UE, że jako pierwsza od 2017 roku wprowadza szczepionkię przeciwko HPV jako obowiązkową (12 letnie dziewczeta), podczas, gdy inne kraje się z niej wycofują z powodu nie udowodnionej skuteczności przeciwko rakowi szyjki macicy oraz z powodu ciężkich powikłań i wypadków śmierci po niej Patrz: flm "zaszczepione duńskie dziewczęta". Kiedy Polska zakaże stosowania szczepionek z rtęcią(tiomersalem)?, bezwzlędnie, aby nie uszkadzć układu nerwowego dzieci? (flm Dr Andrew Molden- każda! szczepionka powoduje mikroudary mózgu). Film "Śladowe ilości"

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!