Paweł Wyrzykowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paweł Wyrzykowski Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  2 miejsce 7,13 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 41,97 % poparcia

Urodzony 24 maja 1991 roku. Politolog, student historii i teologii. Konserwatywny w sprawach społeczno-moralnych. Liberalny w sprawach gospodarczych.

Zainteresowania: polityka, filozofia, Austriacka Szkoła Ekonomii, Internet, gra na fortepianie i organach, historia, geografia, podróże, języki obce, karate kyokushin, kick-boxing.

Prezes Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego w Partii KORWiN.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (10)

 • antybronek 2015-10-20 11:05:29
  ktoś normalny w ogóle głosuje na partię Korwina. Ludzie już powinniśmy się nauczyć, że małe partie to zlepki warchołów (Samoobrona) złodziei (PSL) i najzwyklejszych debili (LPR).
 • Tutaj cały opis Kandydata 2015-10-12 09:20:15
  24 lata, siedlczanin, od trzech lat żonaty, oczekuje na narodziny dziecka. Politolog specjalności wschodnioeuropejskiej, świecki krzewiciel wiary, nauczyciel języka angielskiego, muzyk, działacz społeczny i polityczny, po studiach historycznych (UPH w Siedlcach) i teologicznych (IT w Warszawie), uczęszczał do Szkół Muzycznych I i II stopnia w Siedlcach w klasie fortepianu i organów. Działa od 2010r. (Kongres Nowej Prawicy, KORWiN). Od 2011r. członek Stowarzyszenia KoLiber oraz Straży Marszu Niepodległości, od 2014r. członek Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni. Członek Zarządu Stowarzyszenia „Żółkiewszczacy”. Prezes okręgu siedlecko-ostrołęckiego Partii KORWiN. Organizator: Marszów dla Życia i Rodziny 2012, 2013, 2014, 2015, warsztatów dla małżeństw „Nawigacja w rodzinie”, akcji edukacyjnych i happeningów o tematyce ekonomicznej, prowadzący lekcje ekonomii dla młodzieży w siedleckich liceach, aktywny uczestnik życia publicznego oraz szeregu spotkań i konsultacji społecznych, prelegent w debatach i panelach dyskusyjnych, organizator licznych szkoleń, spotkań (z politykami, publicystami, naukowcami, kombatantami, dziennikarzami śledczymi, przedsiębiorcami), konferencji i protestów (m.in. anty-ACTA, paliwowych, przeciw przelaniu pieniędzy z OFE do ZUS, przeciwko zmianom w opłatach za śmieci w Siedlcach, akcji przeciwko masowemu przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów itd.). Uczestnik programów telewizyjnych o charakterze publicystycznym. Pomysłodawca akcji zmiany nazwy ulicy Armii Czerwonej w Siedlcach, zakończonej sukcesem. Wieloletni reprezentant środowiska wolnościowego i narodowego na różnych polach. Motto: "Największą przyczyną zła jest bezczynność ludzi dobrych".
 • DinG 2015-10-05 09:14:41
  Nie wiem dlaczego ale mu nie ufam? Może dlatego, że jest głodną władzy marionetką z wypłukaną głową?
 • huba 2015-10-04 21:34:08
  Do ja: Może, nich zacznie od tego, co zrobił do tej pory? Dla kogo i w jakim celu? Czyny, nie słowa powinny stać za wyborem kandydata. Ze wszystkich stron otaczają nas puste słowa. Ludzie głosujcie albo na fachowców, albo na ludzi społecznie zaangażowanych mających za sobą doświadczenie w organizacjach pozarządowych. To jest gwarancja rzetelności i uczciwości. Ja także ma rozliczne "zainteresowania".
 • ja 2015-10-02 11:24:39
  to ma napisać że będzie walczył o równe traktowanie wszystkich równo, pokój na świecie i z biedą w afryce?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.211.239.1
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!