Teresa Maria Bogiel - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Teresa Maria Bogiel Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    158 miejsce 0,01 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    16 miejsce 0,11 % poparcia

Urodzona w 1954 roku w Suwałkach.  Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ekonomistka. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń i bankowości oraz zarządzania instytucjami medycznymi. Wieloletni pracownik bankowości spółdzielczej i ochrony zdrowia. Członek rad nadzorczych z udziałem Skarbu Państwa.

W latach 2000-2004 odpowiadała za finanse Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie, a wcześniej Mazowieckiej Regionalne Kasy Chorych.

W 1993 r. odbyła praktykę we francuskim banku Credit Agricole. Znajomość zarządzania ochroną zdrowia pogłębiała na stażach w Holandii, Niemczech i Estonii.

Odbyła również szereg szkoleń i staży krajowych. Podczas wizyt studyjnych poznała system ochrony zdrowia w Szwecji, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania szpitali. Na podstawie doświadczeń z tej wizyty zainicjowała utworzenie w Polsce pracowni Gamma Knife.

W zakresie wymiany doświadczeń dotyczących zarządzania w ochronie zdrowia utrzymuje kontakty z placówkami medycznymi Hiszpanii i Szwecji.

Od roku 2004 związana z Wojewódzkim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie.
W latach 2004-2010 Dyrektor, a obecnie Prezes Zarządu Szpitala.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.52.68
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!