Anton Bubiel - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Anton Bubiel Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  15 miejsce 1,53 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 18,80 % poparcia

Urodzony w Mińsku na Białorusi w polskiej rodzinie i wychowywany przez członków Związku Polaków na Białorusi od młodych lat angażował się w propolską działalność. Studiował w Polsce na Uniwersytecie Jagiellońskim jako stypendysta Rządu RP. Był aktywnym członkiem życia akademickiego - prowadził grupę teatralną przy Erasmus Student Network, odbywał praktyki m.in. u Rzecznika Praw Obywatelskich oraz w Stowarzyszeniu Pomocy Polakom na Wschodzie "Kresy".

Po otrzymaniu dyplomu, doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych firmach o światowej renomie, gdzie nauczył się zarządzania własnym czasem, projektami, ludźmi oraz pracy pod presją oczekiwań interesariuszy.

Nie przestaje się kształcić: posiada licencję pilota wycieczek, jest w trakcie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta oraz jest doktorantem SGH przygotowując dysertację z ekonomii. Wiedzą swoją chętnie się dzieli - uczestniczył w działalności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu u jednego ze swoich pracodawców, świadcząc usługi na zasadach pro bono przedsiębiorstwom społecznym.

Prywatnie miłośnik Warszawy, podróżnik i motocyklista.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (3)

 • TK 2015-10-16 19:34:31
  Ale konkretnie: doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych firmach o światowej renomie - kiedy, gdzie, na jakim stanowisku. Bądźmy poważni.
 • Adam Ś. 2015-10-02 19:50:54
  Osobiście znam Antona i jest to osoba, którą z czystym sumieniem polecam. Młody, ambitny, jednocześnie bardzo rozważny i odpowiedzialny. Śmiało można oddać na niego głos 25.10, co sam uczynię.
 • Karolina 2015-10-02 06:50:50
  Świetny człowiek z ideami i niesamowitą wolą działania! Znam go osobiście i zachęcam każdego do oddania głosu na Antona!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!