Jacek Kozłowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jacek Kozłowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    81 miejsce 0,09 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    8 miejsce 2,21 % poparcia

Absolwent Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz stypendysta Rutgers University School of Communication w USA. Ukończył także Rutgers Advanced Management Program. W latach 80.działał w opozycji demokratycznej, był m.in. wydawcą i autorem publikacji drugiego obiegu.

Sprawował funkcję dyrektora generalnego w Urzędzie Rady Ministrów, jako dyrektor tworzył Biuro Prasowe Rządu i był zastępcą rzecznika prasowego rządu (1990-1993). Następnie był dyrektorem generalnym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej i dyrektorem Biura Public Relations Banku Pekao SA. Zajmował się też doradztwem w dziedzinie komunikacji finansowej i zarządzania zmianą oraz realizował projekty dla spółek giełdowych, międzynarodowych koncernów i funduszy inwestycyjnych.

W latach 90.wykładał we Francuskim Instytucie Zarządzania, w Wyższej Szkole Komunikacji i Mediów Społecznych oraz współtworzył specjalizację public relations w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Był też ekspertem Sejmowej Komisji Kultury i Środków Masowego Przekazu, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Europy. Od 2006 do 2007 r. sprawował funkcję wicemarszałka województwa mazowieckiego. 29 listopada 2007 r. został powołany na stanowisko wojewody mazowieckiego.

Należał do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, następnie Unii Wolności, a od 2003 r. jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Doradza rządowi ukraińskiemu przy tworzeniu reformy samorządowej.

Jest żonaty, ma córkę. Jego hobby to turystyka, narciarstwo i biegi na orientację.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!