Artur Górski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Artur Górski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    97 miejsce 0,06 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    18 miejsce 0,88 % poparcia

Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Zmarł w wyniku choroby na początku kwietnia 2016 roku.

Urodzony 30 stycznia 1970 roku w Warszawie. Studiował na kierunku politologia i nauki społeczne na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Na tej samej uczelni zdobył tytuł doktora.

Od 1995 do 1997 był dziennikarzem Redakcji Politycznej, a później zespołu politycznego w redakcji krajowej Polskiej Agencji Prasowej, następnie redaktorem naczelnym „Naszego Dziennika”.

Od 1999 roku pracował w administracji rządowej. Był radcą Prezesa Rady Ministrów, a następnie dyrektorem sekretariatu gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów. Pracował także jako doradca Zarządu Polskiej Agencji Prasowej oraz szef gabinetu politycznego Ministra-Członka Rady Ministrów.

W latach 2002-2005 był radnym dzielnicy Mokotów w Warszawie, a od 2003 roku kierownikiem Wydziału Organizacji i Nadzoru w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, a następnie kierownikiem Wydziału Kontroli Wewnętrznej w WUP.

W 2015 r. startował do Sejmu z listy KW Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym Warszawa I. Został wybrany na posła zdobywając 6 262 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz w Komisji  Łączności z Polakami za Granicą, gdzie pełni funkcję zastępcy przewodniczącego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!