Krystyna Anna Krzekotowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krystyna Anna Krzekotowska Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  65 miejsce 0,13 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 27,88 % poparcia

Prawnik, nauczyciel akademicki i kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości na Uczelni Łazarskiego oraz autorka wielu książek i innych publikacji z dziedziny prawa mieszkaniowego i spółdzielczego. Doktorat obronił na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim.

Była radcą prawnym Prezydenta m. Szczecina, adiunkt i kierownik Zakładu Prawa Cywilnego w Instytucie Badania Prawa Sądowego w Warszawie. W latach 1994-1998 była radną i wiceprzewodniczącą rady Gminy Warszawa-Bielany. Jednocześnie uczestniczyła w pracach społecznych i charytatywnych organizacji pozarządowych, w tym w Fundacji Pomocna Dłoń, która wybudowała pierwsze w Polsce prywatne centrum zamieszkania i rehabilitacji osieroconych niepełnosprawnych dzieci.

Przyjęła propozycję kandydowania do Sejmu z listy warszawskiej (poz. 2) oraz uczestniczenia w pracach programowych, jako koordynator m.in. polityki społecznej, edukacyjnej i mieszkaniowej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (11)

 • Krystyna Krzekotowska 2015-10-23 22:38:38
  Dziękuję, że klikaniem w ten link, tak szybko windujecie mnie w rankingu na najlepszego kandydata na posła. Jeżeli chcecie mnie osłonić przed upadkiem, klikajcie proszę dalej.
 • Zwolennik Pani Krystyny K 2015-10-23 18:22:27
  Tak trzymać Pani Krystyno!!! Była już Pani naszym reprezentantem, to może i teraz się uda! Tylko szkoda, że wokół takie miernoty jak Mariolka R., ale mimo wszystko wierzymy w Panią i trzymamy mocno kciuki- reszta niech zniknie w odmętach rozsiewanego zła - która to tylko i wyłącznie wysługuje się innymi no bo cóż- sama nigdy nic nie potrafiła( patrz wyżej-wiemy okogo chodzi-prawda?)
 • Krystyna Krzekotowska 2015-10-22 06:20:48
  W Instytucie Spraw Publicznych wczoraj 21.10.2015 r. toczyła się debeta o tym, czy Polak za granicą przestaje być Obywatelem. Zwróciłam uwagę na błedy w podejściu do ogromnej wartości jaką jest i może stać się Polak na emigracji, gdyby Polska była dla niego nadal matka, a nie macochą, gdyby bezpodstawnie nie dyskryminowała go zwłaszcza w prawach wyborczych. Ewa Winnicka publicystka "Polityki" zwróciła uwagę, że na polonię przenosi się zły przykład idący z Polski, dotyczący braku kultury politycznej. Jak przwodnicząca Europejskiego Ruchu Polaków zaprosiłam obecnych do wspólpracy w przygotowywanie Światowego Kongresu Polaków w połowie maja 2016 r. na Uczelni Łazarskiego. Będziemy z Polakami całego świata debatować o strategii dla Polski
 • Małgorzata Gogacz 2015-10-21 20:31:24
  Pani Krystyno, cieszę sie że Pani kandyduje do Sejmu i jestem pewna, że będzie Pani znakomicie nas reprezentowała oraz mam nadzieję, że dzięki Pani wiedzy i doświadczeniu coś się wreszcie zmieni.
 • Krystyna Krzekotowska 2015-10-21 10:28:32
  Kampania wyborcza to także szansa na podjęcie nowych inicjatyw obywatelskich. Miałam szczęście, spotkałam wyjątkowych, wspaniałych ludzi i wspólniwe stworzyliśmy kilka projektów, które wspólnie będziemy realizowali po wyborach. Dziekuję serdecznie wszystkim i zapraszam do wspólpracy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.52.68
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!