Julian Golak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Julian Golak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    75 miejsce 0,04 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    12 miejsce 0,36 % poparcia

Urodzony 14 maja 1957 roku w Nowej Rudzie. Ukończył szkołę poligraficzną. Pracował w Zakładach Graficznych Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu jako maszynista typograficzny, następnie w Zakładach Radiowych “Diora” i Technikum Poligraficznym, gdzie uczył zawodu.

W 1989 roku współtworzył Komitet Obywatelski i Wydawnictwo Ziemia Kłodzka, które wydaje polsko-czesko-niemieckie czasopisma “Ziemia Kłodzka”. Jest szefem Stowarzyszenia Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka. Nieprzerwanie od 1990 roku, aż po dzień dzisiejszy, organizuje (jako główny organizator) Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem: “Bądźmy Rodziną”.

W 1990 roku zasiadł w radzie Nowej Rudy, a w 1997 roku w radzie powiatu kłodzkiego. Obecnie jest radnym sejmiku województwa dolnośląskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!