Artur Dębski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Artur Dębski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    66 miejsce 0,15 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    8 miejsce 1,80 % poparcia

Poseł na Sejm VII kadencji. Otrzymał mandat poselski kandydując z ramienia Ruchu Palikota. Urodzony w 1969 roku w miejscowości Siestrzeń. Ukończył liceum ogólnokształcące.

W 1994 zaczął prowadzić własną działalność gospodarczą, specjalizując się w zakresie obrotu towarowego z krajami azjatyckimi. W latach 2009–2010 był członkiem Stronnictwa Demokratycznego, zasiadał w zarządzie tej partii w powiecie piaseczyńskim. Wszedł w skład władz Piaseczyńskiego Klubu Rozwoju, bez powodzenia kandydował z jego ramienia w wyborach samorządowych w 2010 roku.

W Sejmie VII kadencji został członkiem Komisji do spraw Służb Specjalnych. W 2013, po przekształceniu Ruchu Palikota w partię Twój Ruch, zasiadł w zarządzie nowej formacji. 26 września 2014 roku, wraz z grupą posłów opuścił Twój Ruch, a już tydzień później współtworzył koło poselskie Bezpieczeństwo i Gospodarka, którego był przewodniczącym. Pod koniec 2014 roku przeszedł wraz z częścią posłów BiG do klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!