Halina Justyna Bonecka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Halina Justyna Bonecka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    157 miejsce 0 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    23 miejsce 0 % poparcia

W 1979 roku ukończyła SGPiS - Wydział Finansów i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Poza tym skończyła wiele kursów i studiów podyplomowych, także z prawa pracy.

Przez jedną kadencję była ławnikiem w sądzie pracy i ubezpieczeń społecznych. Natomiast w latach 2010 - 2014 zasiadała w Radzie Miejskiej w Radzyminie.


W latach 1979 - 1983 pracowała w Zakładzie Handlu Opałem Materiałami Budowlanymi i Sanitarnymi w Warszawie. Od 1983 r. do 1986 r. uczyła przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Warszawie. W latach 1986 - 1999 była dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Konopnickiej 24. Wówczas w skład Zespołu wchodziła Szkoła Podstawowa nr 2 i I Liceum Ogólnokształcące.
Przez prawie trzy lata była dyrektorem Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie.
Pracowała także w administracji rządowej, a od 2004 r. w administracji samorządowej - jest dyrektorem Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół i Przedszkoli.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.27.159
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!