Ewa Borodzicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Borodzicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    95 miejsce 0,04 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    19 miejsce 0,38 % poparcia

ZAWODOWO:

Jest mgr inż. budownictwa po Politechnice Warszawskiej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami finansowanymi z Funduszy Strukturalnych UE oraz audytów energetycznych. 20 lat pracowała zawodowo na stanowiskach kierowniczych w dużych firmach budowlanych (ILBAU, PORR) przy realizacji prestiżowych, warszawskich inwestycji (m.in. hotel Sheraton i IC, Biblioteka UW, biurowce AKTYN, WFC).

POLITYCZNIE:

W 2007 r. wstąpiła do PiS. Od 2009 r. jest przewodniczącą Komitetu PiS-Piastów oraz skarbnikiem Zarządu Powiatowego PiS w Pruszkowie. W 2010 r. została radną Rady Powiatu Pruszkowskiego – w obecnej kadencji jest etatowym Członkiem Zarządu Powiatu. Pracuje nad poprawą funkcjonowania Wydziałów Infrastruktury i Ochrony Środowiska oraz Promocji i Kultury. Nadzoruje też działanie Szpitala Powiatowego, DPS-ów i PCPR-u.

PRYWATNIE:

Ma 54 lata, 19-letniego syna – studenta UW. Urodziła się w Warszawie, od 16 lat mieszka w Piastowie. W ramach KGP organizuje dla mieszkańców spotkania z ludźmi ze świata kultury i polityki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.68.86
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!