Wojciech Komarzyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Komarzyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    181 miejsce 0 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    20 miejsce 0 % poparcia

Wojciech Komarzyński, lat 25.

Ukończył studia licencjackie na kierunku pedagogika oraz magisterskie na kierunku zarządzanie w administracji publicznej. Pracownik administracji samorządowej.

Radny Rady Miejskiej Brzegu od 2010 roku. W latach 2010-2014 Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, a obecnie Przewodniczący Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego.

Od początku swojej działalności zaangażowany w sprawy bezpieczeństwa powodziowego, opieki żłobkowej, a także rozwoju infrastruktury publicznej i sprawy społeczne. Aktywnie uczestniczy w akcjach i wydarzeniach o charakterze kulturalnym, patriotycznym i charytatywnym. Od młodych lat zaangażowany w działalność społeczną i lokalne życie polityczne.

Współautor programu samorządowego Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu. Członek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Polskiego Związku Wędkarskiego.

Zawodowo zajmował się m. in. sprawami pozyskiwania funduszy unijnych, a także zamówień publicznych.

Obecnie Rzecznik Prasowy powiatu brzeskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!