Tomasz Majba - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Majba Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    60 miejsce 0,18 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    6 miejsce 4,85 % poparcia

Urodził się 06.10.1975 r. w Przeworsku. W 1990 roku ukończył Szkołę Podstawową Nr 1 w Przeworsku. W 1995 roku ukończył Technikum Elektryczne im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, zdał maturę oraz zdobył dyplom technika elektryka.
W roku 1995 rozpoczął studia na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie na wydziale wychowania fizycznego. Obroniwszy w 2000 roku pracę pt:” Sprawność specjalna juniorów młodszych w MKS Orzeł Przeworsk w półrocznym cyklu treningowym” uzyskał tytuł magistra. W 2001 roku ukończył studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, zdobywając tytuł Trenera II klasy w piłce nożnej.
W 2002 roku ukończył studia podyplomowe z Przysposobienia Obronnego na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie. W 2009 roku na Politechnice Rzeszowskiej ukończył studia podyplomowe: „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”. W 2013 roku w Podkarpackim Centrum Doskonalenia Nauczycieli uzyskał kwalifikacje z zakresu „Organizacji i zarządzania oświatą”.Swoją drogę zawodową związał z przeworskim liceum, gdzie od 2000r. pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Jego uczniowie zdobywali nagrody i wyróżnienia w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Inicjował także spotkania młodzieży z ciekawymi ludźmi, m.in. z: Andrzejem Gmitrukiem-trenerem Tomasza Adamka, Tomaszem Kowalem–strongmanem, Michałem Kokowskim–więźniem KL Auschwitz, Zofią Góra-łączniczką AK. Od 2014 roku pełni również funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku. W latach 2000-2010 trener grup młodzieżowych w MKS Orzeł Przeworsk. Od 1991 roku członek i ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.Jeden z założycieli, obecnie prezes Przeworskiego WOPR.
Inicjator programu: „Bezpieczne wakacje nad wodą” skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu Przeworska i okolic.W 2010 roku w wyborach samorządowych uzyskał mandat radnego Miasta Przeworska. W trakcie kadencji pełnił funkcje przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych, wiceprzewodniczącego Komisji Statutowej, Nazewnictwa i Promocji Miasta Przeworska oraz członka Komisji Rewizyjnej. Przez cztery lata pracy w samorządzie miał realny wpływ na kształt budżetu miasta, co owocowało między innymi wybudowaniem kompleksu boisk „Orlik 2012”, wybudowaniem Ośrodka Turystyczno-Rekreacyjno-Sportowego czy placów zabaw.
W 2014 ponownie obdarzony zaufaniem przez mieszkańców Przeworska - został wybrany do Rady Miasta Przeworska na kolejną kadencję.Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Przeworska i członka Komisji Spraw Społecznych.W roku 2004 wziął ślub z żoną Aleksandrą. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Tomasza - 10 lat, Maję - 7 lat i Filipa - 3 lata.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!