Sławomir Miklicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sławomir Miklicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    48 miejsce 0,29 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    6 miejsce 4,94 % poparcia

Urodzony w 1975 roku w Brzozowie. Od urodzenia mieszka w Sanoku. Z wykształcenia prawnik. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, filia Rzeszów. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie wiedzy o Unii Europejskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w zakresie zarządzania w przemyśle naftowym i gazowniczym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Pracę zawodową zaczynał od najniższych szczebli. Był magazynierem w hurtowni, przedstawicielem handlowym, regionalnym menedżerem sprzedaży w firmie Nivea Polska. Przez sześć lat prowadził własną działalność gospodarczą. Jest współzałożycielem agencji reklamy Radia Bieszczady, z którym był związany zawodowo. Obecnie pracuje w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie w Warszawie, oddział w Sanoku.

Jest założycielem Platformy Obywatelskiej w powiecie sanockim. W latach 2002-2006 był radnym Sanoka. Następnie radnym sejmiku podkarpackiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!