Grzegorz Kida - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Kida Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  22 miejsce 0,69 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 3,35 % poparcia

Urodzony w 1974 roku, żonaty. Od urodzenia mieszka w Stalowej Woli.

Pracuje jako asystent naukowo-dydaktyczny na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Posiada stopień naukowy doktora nauk humanistycznych.

Pracuje też na stanowisku doradcy zawodowego w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu, placówce Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Sekretarz międzynarodowego czasopisma naukowego „Journal for Perspectives of Economic Political and Social Integration. Journal for Mental Changes”.

Absolwent studiów podyplomowych: zarządzanie nieruchomościami, przygotowanie projektów i zarządzanie funduszami europejskim, doradztwa zawodowego i oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Asystent Profesora Adama Bieli, od wielu lat uczestniczy w pracach związanych z powszechnym uwłaszczeniem. Prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia „Własność i Gospodarność” działającego w ramach Ogólnopolskiego Forum Stowarzyszeń Uwłaszczeniowych. Pomysłodawca i b. prezes Spółdzielni Socjalnej „Razem” w Stalowej Woli, jednej z pierwszych w Polsce i pierwszej na Podkarpaciu. Przedstawiciel stowarzyszenia „Sztafeta Pokoleń”. Członek Rady Osiedla nr 2 Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli. Członek Prezydium Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych w Rzeszowie. Społecznik z „krwi i kości”. Honorowy dawca krwi, od 1995 roku oddał jej ponad 50 litrów, jest też zarejestrowanym dawcą szpiku kostnego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (5)

 • Ewa 2015-10-18 21:51:28
  Ma Pan mój głos. Pozdrawiam:)
 • Marek 2015-10-18 07:09:31
  Z tej Pana działalności nic nie wynika. Więc nie wiem po co Pan kandyduje??
 • dr Grzegorz Kida 2015-09-15 18:36:12
  Do Anna: zapraszam na stronę internetową (google) po więcej informacji oraz do kontaktu drogą mailową. Chętnie przybliżę Pani oraz wszystkim zainteresowanym działalność mojej osoby. Z pozdrowieniami dr Grzegorz Kida
 • zorientowany 2015-09-10 17:43:34
  Do Anna: Kandydował nie z tej listy co gwaranatuje mandat :) zwłąszcza na Podkarpaciu kandydowal tez do sejmu i senatu ale jak na listy miał i tak dobre wyniki :)
 • Anna 2015-09-10 17:27:11
  Bez powodzenia kandydował do powiatu i myśli że do sejmu wejdzie... A oprócz tego że pracuje i dr to co zrobił? Kim jest ten pan, by nas reprezentować w parlamencie?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!