Aneta Borysewicz-Wysocka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Aneta Borysewicz-Wysocka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    83 miejsce 0,10 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    13 miejsce 1,19 % poparcia

W wyborach samorządowych w 2014 roku kandydowała do Rady miasta Białegostoku. 

Psycholog, wykładowca akademicki oraz certyfikowany trener biznesu. Posiada doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich w branżach edukacyjnej, społecznej i kulturalnej.

Była m.in. koordynatorem regionalnym  II edycji ogólnopolskiego programu społecznego pod patronatem Prezydenta RP, Marszałka Sejmu RP, Premiera RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W  latach 2008-2011, pracowała jako główny specjalista psycholog w zespole wdrażającym największy w Polsce projekt skierowany do uczniów i kadry szkół ponadgimnazjalnych, nad którym patronat objął Prezes Narodowego Forum Doradztwa Kariery, Prezydent Miasta Białystok oraz Kurator Podlaski.

Jest współautorką siedmiu programów rozwojowych, pt. ,,Zawodowy Nawigator” w dziedzinie doradztwa zawodowego, które z powodzeniem są wdrażane w szkołach na terenie województwa podlaskiego.

Ponadto realizowała i nadal wdraża programy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Państwowego Funduszu Rozwoju Osób Niepełnosprawnych skierowanych do osób niepełnosprawnych, bezrobotnych bezdomnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Od wielu lat wspieram beneficjentów Powiatowych UP oraz białostockiego MOPR i MOPS. Obecnie współpracuję z wieloma instytucjami publicznymi, uczelniami, organizacjami i firmami szkoleniowymi.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!