Marek Komorowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Komorowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    141 miejsce 0,03 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    24 miejsce 0,45 % poparcia

W pracy zawodowej pełnił m.in. funkcję dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Wojewódzkiego w Łomży (1990-1998), oraz starosty zambrowskiego (1998-2002). Aktualnie prowadzi kancelarię radcowską obsługującą samorządy.

W działalności społecznej funkcje radnego pełni od 1990 r., najpierw miasta i powiatu, a od 2006 r. sejmiku wojewódzkiego, w którym zabiega o zrównoważony rozwój województwa, poprawę infrastruktury drogowej, rozwój obszarów wiejskich, aktywizację przedsiębiorczości i sprawiedliwy podział środków z unii europejskiej oraz o poprawę sytuacji szpitali, jak również wdrożeniem na terenie województwa internetu szerokopasmowego. W działalności sejmikowej złożył ponad 70 interpelacji i zapytań.

Aktywnie działa w stowarzyszeniach katolickich (wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej) oraz w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP (prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zambrowie, oraz przewodniczący Głównego Sądu Honorowego Związku OSP RP). Jest także członkiem Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, jak również Rady Muzealnej Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. M.in. dzięki jego staraniom w 2013 i 2014 r. w województwie podlaskim odbył się 56 i 57 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza – „Lotto Tour”, a w 2015 r. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Tour de Podlasie”.

Zajmuje się fotografią, wycieczkami pieszymi w tym turystyką górską. Interesuje się sportem, szczególnie siatkówką, kolarstwem, lekką atletyką, piłką nożną i sportami zimowymi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!