Bogdan Dombrowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bogdan Dombrowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    106 miejsce 0,02 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    9 miejsce 1,82 % poparcia

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, oraz studiów podyplomowych prawa samorządowego oraz europejskiego prawa samorządowego w Polskiej Akademii Nauk.

Był wójtem w gminie Suchy Dąb, pierwszym starostą gdańskim po utworzeniu powiatów, pracował jako dyrektor biura Związku Gmin Pomorskich, a w latach 1999-2006 był przewodniczącym Konwentu Starostów Województwa Pomorskiego. Od 1999 roku jest także radnym powiatu gdańskiego, a w ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego rady. Od trzech kadencji pełni również funkcję prezesa zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Pracował w Związku Gmin Pomorskich. W 2012 roku powołany został na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!