Piotr Müller - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Müller Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  7 miejsce 3,47 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 32,68 % poparcia

Do niedawna stał na czele Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej – reprezentując przed organami państwowymi (Sejmem, Senatem, Radą Ministrów, Trybunałem Konstytucyjnym oraz sądami) 1,5 miliona obywateli. Był ekspertem oraz członkiem Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz stałym gościem m. in. Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Od niedawna pełni funkcję Prezesa Instytutu Inicjatyw Publicznych zajmującego się przygotowywaniem analiz i ekspertyz.

W ostatnich latach zarządzał organizacjami i firmami, których łączny budżet przekraczał kilkanaście milionów złotych. Na co dzień prowadzi własną firmę zajmującą się doradztwem prawnym oraz technicznym dla sektora informatycznego. Jest żonaty.

Piotr Müller był członkiem zespołu wspierającego kampanię Prezydenta Andrzeja Dudy – wystąpił m. in. podczas finałowej Konwencji Wyborczej. Podczas Konwencji Programowej PiS prowadził na zaproszenie prof. Piotra Glińskiego jeden z głównych paneli programowych.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (10)

 • Marzena 2015-10-23 16:45:16
  To bardzo szlachetny młody człowiek, z dużą wiedzą i chęcią pracy dla Polski. Bardzo Mu kibicuję wierząc, że wejdzie do Sejmu. Tam potrzeba takich ludzi. Panie Piotrze, musi się udać! Polska zasługuje na takich posłów jak Pan!!! Głosujemy całą rodziną na Pana. POWODZENIA!!!
 • maria 2015-10-22 20:00:12
  Jakoś nie należę do pisu ani do komitetu wyborczego Pana Piotra a piszę pozytywny komentarz będę głosować na tego młódzińca a pierwsze słyszę,że startował w Warszawie sprawdź człówieku z Po soje wiadomości.Piotr glowa do góry będziesz posłem i godnie reprezentował nasz kraj.
 • Paweł 2015-10-21 12:04:58
  Dajesz Piotrek! Wierzymy w Ciebie!
 • Gienio 2015-10-20 21:53:03
  Farbowany lis. Najpierw startował z Warszawy, po czym jak się nie dostał teraz startuje z Gdańska. Ciekawe z jakiego miejsca w Polsce będzie startował w przyszłych wyborach?
 • cypis 2015-10-07 18:41:41
  A ja się cieszę, że moja żona przekonała się do PiSu. I tym razem zagłosujemy w końcu wspólnie na Pana Mullera.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!