Stanisław Baczyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Stanisław Baczyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    3 miejsce 6,20 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    1 miejsce 57,41 % poparcia

Urodzony w 1960 roku. Ma żonę Zofię, córkę Barbarę i syna Szczepana. Od urodzenia związany z Łękawicą. W młodości pracownik KWK „Pniówek”.

Współautor restytucji Gminy Łękawica i jej Wójt przez 6 kadencji. Inicjator licznych przedsięwzięć gospodarczych na terenie pięciu sołectw gminy. Lider realizacji ponad 100 kluczowych inwestycji przy ogromnym udziale środków unijnych. Aktywny działacz stowarzyszeń, organizacji lokalnych, związkowych i komitetów społecznych.

Radny Gminy Łękawica I i II kadencji; Radny Powiatowy (1998-2002); Przewodniczący Rady Powiatu Żywieckiego (2000–2002); członek zarządu Euroregionu Beskidy (2004-2015); Prezes Rady Nadzorczej spółki „Beskid – Żywiec” (1994-2015).
Absolwent „Akademii Liderów Samorządowych”– MAC w Warszawie. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za działalność samorządową, szczególnie w zakresie ochrony środowiska.

Od 1 września 2015 kierownik Biura Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Żywcu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.52.68
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!