Przemysław Koperski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Koperski Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  31 miejsce 0,45 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 5,85 % poparcia

Ur. 22 listopada 1979 r. w Opolu.

Z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Oprócz tego, ukończył studia podyplomowe z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej w jednostkach sektora finansów publicznych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz z zakresu zarządzania projektami współfinansowanymi z UE w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 1998-2006 był radnym powiatu bielskiego (Klub Radnych SLD). W latach 2003-2009 był szefem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Dyrektorzy wojewódzkich urzędów już w 2004r. wybrali go szefem swojego konwentu, a Związek Rzemiosła Polskiego odznaczył złotą odznaką "Zasłużony dla Rzemiosła Polskiego".

Po zakończeniu pracy dla samorządu województwa, został dyrektorem w austriackiej firmie doradczej działającej w obszarze e-learningu i doradztwa personalnego. Od grudnia 2010r.,do marca 2014r., był zastępcą prezydenta Częstochowy.

Kieruje spółką akcyjną wspierającą przedsięwzięcia z zakresu gospodarki niskoemisyjnej i ochrony środowiska. Reprezentuje okręg bielski, jest również radnym Sejmiku Województwa Śląskiego. Jest społecznym ekspertem OPZZ ds. rynku pracy oraz ekspertem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ds. funduszy europejskich.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Piotr 2015-10-28 14:00:38
  Nie jest radnym Sejmiku. To kłamstwo.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.27.159
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!