Jolanta Stefania  Koral - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jolanta Stefania Koral Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    58 miejsce 0,09 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    8 miejsce 2,34 % poparcia

Urodziła się w Żarkach w 1952 roku. Jest mężatką, ma trzech dorosłych synów i wnuki.

Pracowała na stanowisku laboranta, a od 1975 roku prowadzi z mężem firmę. Od dwóch lat jest na emeryturze. Jest społecznikiem, który swój czas poświeca społeczności lokalnej. 

Przez 10 lat pełniła funkcję przewodzniczacej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Prowadziła w szkołach średnich program trzeźwościowy „NOE”; pomagała zakładać świetlice środowiskowe dla dzieci pozostające w trudnej sytuacji rodzinnej, organizowała wyjazdy dla młodzieży. Organizowała bale bezalkoholowe, na które zapraszała ludzi z różnych środowisk, nie tylko z AA. W 1998 roku była inicjatorką otwarcia punktu konsultacyjnego dla rodzin z problemami uzaleźnień, który działa do dziś.

Współredagowała także pierwszą lokalną gazetkę „NOWY ŻAR”. Jest inicjatorką i organizatorką pierwszych dni Żarek, które są organizowane do dzisiaj. Od 1995 do 2013 roku była prezesem Akcji Katolickiej, gdzie organizowała festyny rodzinne, które miały za zadanie integrować ludzi. Przez 15 lat była przewodniczącą Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Żarkach. Była współinicjatorką i organizatorką uroczystości nadania Gimnazjum imienia Jana Pawła II.

Od 7 lat jest odpowiedzialna za koordynowanie wyborów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w Gminie Żarki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.25.42.211
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!