Mariusz Tomasz  Chudzicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mariusz Tomasz Chudzicki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    78 miejsce 0,03 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    11 miejsce 0,78 % poparcia

Wiek 46 lat, żonaty, dwoje dzieci (córka 16 lat, syn 14 lat), od urodzenia mieszkaniec Mykanowa.

Absolwent Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Od 21 lat pracownik naukowy Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, której też jest absolwentem. Doktor nauk ekonomicznych. W ramach pracy na uczelni zarówno w działalności naukowej, jak i dydaktycznej zajmuje się zagadnieniami związanymi z finansami, bankowością i inwestycjami.

W dorobku posiada ponad 50 publikacji z tego zakresu oraz nagrody Rektora za działalność naukową i organizacyjną. Pomysłodawca i współorganizator kierunku studiów Finanse i rachunkowość oraz wielu specjalizacji na kierunku Zarządzanie. Promotor ponad 500 prac licencjackich i magisterskich.

Doświadczenie zawodowe kandydata obejmuje również pracę na wielu uczelniach i w szkołach w Polsce (WSB Nowy Sącz, WSZMiJO Katowice, WSM Warszawa, Akademia Polonijna, WSB Chorzów) oraz w ramach łączenia nauki z praktyką w bankach Bank Śląski S.A., BIG Bank S.A.) i przedsiębiorstwach produkcyjnych (Wigolen S.A.), edukacyjnych TEB Edukacja sp. z o.o.), usługowych i finansowych (Grupa Lew S.A.) na stanowiskach specjalisty i kierowniczych.

Od 2010r. Prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Częstochowie, gdzie jest współautorem wielu ekspertyz z zakresu ekonomii oraz współorganizatorem konferencji naukowych. Członek Zarządu Krajowego i Rady Programowej PTE.

Hobby: turystyka, piłka nożna, narciarstwo, rower (czterokrotne uczestnictwo w pielgrzymce rowerowej ze Szczecina do Częstochowy), dobra muzyka, a szczególnie polski rock; fan wszystkiego co włoskie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!