Adam Binkowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Adam Binkowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    7 miejsce 4,22 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    2 miejsce 26,85 % poparcia

Urodził się 30 marca 1984 roku w Koszęcinie. Po ukończeniu tutejszej szkoły podstawowej wybrał liceum ogólnokształcące o profilu matematyczno-informatycznym w tarnogórskim „mechaniku”.

W latach 2003 -2006 odbył studia licencjackie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, na kierunku ekonomia, specjalność inwestycje i nieruchomości, specjalizacja gospodarka, zarządzanie i obrót nieruchomościami. Tytuł pracy licencjackiej „Analiza fundamentalna, jako narzędzie podejmowania decyzji inwestycyjnych, na przykładzie akcji Internetowego Domu Maklerskiego S.A. (DM IDM S.A.)” - Promotor Krzysztof Marcinek.

Po studiach nie znalazł zatrudnienia w kraju i w listopadzie 2006 wyjechał do Anglii. Rozpoczął od pracy w pubie, później w hotelu, następnie w salonie samochodowym.

W 2008 roku wrócił do kraju z nadzieją podjęcia pracy na miejscu w zawodzie, jednak rozstrzał lokalizacyjny Koszęcin-Wrocław-Warszawa zmusił go do powrotu do Anglii, gdzie pracował w wielu branżach i zawodach przeważnie dla agencji pracy.

Z początkiem 2010 zdecydował się na powrót do Polski. W kwietniu 2010 z ciężkim sercem wyjechałem do Holandii by podreperować finanse. Z końcem września 2010 ponownie w Polsce, odbył praktyczne kursy operatora wózków widłowych wraz z wymianą butli oraz kurs operatora maszyn CNC wraz z 2 tygodniową praktyką. Po kursach znalazł pracę magazynową.

W styczniu 2011 podjął pracę w branży CNC oddaloną zaledwie 7 km od swojego domu w sąsiednim Strzebiniu. W tej firmie nabył cenne doświadczenie, które w połowie 2013 roku pozwoliło mu zdobyć bardzo dobrą pracę w niemieckim oddziale kanadyjskiej firmy Mold Masters, gdzie obsługiwał i programował maszyny CNC. Tęsknota za Polską i rodzinnymi stronami w 2013 roku skłoniły go do definitywnej decyzji powrotu do Polski i założenia własnego biznesu, zgodnego z wykształceniem, zainteresowaniami i lokalnym zapotrzebowaniem usługowym.

Firma Adam Binkowski Master Consulting została założona 9 stycznia 2014 roku. Głównymi płaszczyznami jej działalności są usługi doradztwa biznesowego (gospodarczego na poziomie zarządzania strategicznego), zarządzanie projektami i ludźmi, Biuro Nieruchomości, agencja reklamowa i doradztwo w tym zakresie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!