Łucja Chrzęstek-Bar - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Łucja Chrzęstek-Bar Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    69 miejsce 0,06 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    10 miejsce 1,43 % poparcia

Urodzona w 1978 r.

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach - magister inżyniera na kierunku chemia. Ponadto ukończyła na AGH w Krakowie studia podyplomowe na kierunku fizyka z elementami informatyki.

Pracuje jako nauczyciel fizyki i chemii w Zespole Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrz. Na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

Do roku 2010 Prezesem Stowarzyszenia Aiuto, działającego na rzecz dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych w Zabrzu. W dalszym ciągu stara się by Stowarzyszenie Aiuto czynnie włączało się w życie mieszkańców niepełnosprawnych i ich rodzin. Wraz z członkami stowarzyszenia organizuje corocznie imprezy jak np. Rodzinny festyn rekreacyjno-sportowy i Biesiadę Śląską osób niepełnosprawnych.

Współpracuje z Centrum Organizacji Pozarządowych, Forum Razem, Stowarzyszeniem Kontakt. W roku 2008 i 2009 otrzymała z rąk prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik podziękowania za dobroczynną pracę na rzecz mieszkańców Zabrza - "Wolontariusz Roku".

Jest członkiem Stowarzyszenia Skuteczni dla Zabrza, które powstało w 2001 roku z inicjatywy obecnej prezydent Zabrza – Małgorzaty Mańki–Szulik, która jest jego honorowym członkiem.

Od 2010 roku radna Rady Miasta Zabrze, przewodnicząca Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!