Łukasz Moll - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Łukasz Moll Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  41 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 23,33 % poparcia

Od urodzenia mieszka w Gliwicach. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył studia magisterskie z dwóch kierunków: politologii oraz socjologii-studiów miejskich. Obecnie jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej z filozofii.

W działalność społeczną i polityczną jest zaangażowany od ośmiu lat. Organizował protesty i manifestacje, animował debatę publiczną, udzielał się jako ekspert i publicysta. Współpracował m.in. ze związkami zawodowymi, Partią Zieloni, Krytyką Polityczną, Komitetem Kryzysowym Humanistyki Polskiej, ruchami miejskimi, czy fundacjami politycznymi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Łukasz Moll 2015-09-28 19:44:13
  W mojej działalności przyświecają mi takie wartości jak równość, sprawiedliwość społeczna, czy zrównoważony rozwój. Zawsze stałem po stronie pracowników, społeczności lokalnych czy środowiska naturalnego tam, gdzie górę brała chciwość i dążenie do zysków za wszelką cenę. Aktualnie działam w Partii Razem, ponieważ jest to unikatowy ruch w polskiej polityce – powstały oddolnie, zbudowany rękami zwykłych ludzi, którzy czują się niereprezentowani przez obecne w Sejmie partie i polityków. Nie jesteśmy kolejną partią zawiązaną wokół znanych polityków, którzy chce jedynie utrzymać się przy stanowisku. Nie mamy bogatych sponsorów, ponieważ stoimy po stronie interesów większości społeczeństwa. Chcemy wyrwać politykę z rąk oderwanych od rzeczywistości elit – i przywrócić jej służebną rolę wobec problemów ludzi takich jak my. Nie będziemy obniżać podatków najbogatszym. Nie będziemy prywatyzować dobra wspólnego. Nie będziemy nakręcać nienawiści i stosować brudnych chwytów. Przywrócimy wiarę w sprawne państwo, które działa i nikogo nie zostawia samemu sobie. Zadbamy o poszanowanie praw pracowniczych, ograniczymy stosowanie umów śmieciowych i przebudujemy system podatkowy tak, aby był korzystny dla większości społeczeństwa. Sięgniemy do głębokich kieszeni milionerów i wielkich korporacji. Zapewnimy wszystkim obywatelom i obywatelkom dostęp do publicznej służby zdrowia, edukacji i kultury. Przygotujemy program budowy tanich mieszkań na wynajem. Będziemy wspierać odbudowę polskiego przemysłu, zamiast dotować siedliska wyzysku, jakimi są Specjalne Strefy Ekonomiczne. Walkę z przywilejami polityków zaczniemy od siebie: ograniczymy sobie uposażenia poselskie do wysokości trzykrotności płacy minimalnej i będziemy zabiegać o ograniczenie kadencyjności parlamentarzystów i prezydentów miast do dwóch kadencji. To mało? Dowiedz się więcej o Razem na partiarazem.pl i na Facebooku: facebook.com/partiarazem Z nami INNA POLITYKA JEST MOŻLIWA!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!