Agnieszka Kubit - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Agnieszka Kubit Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    61 miejsce 0,25 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 1,94 % poparcia

Absolwentka klasy o profilu informatycznym w XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Studiowała architekturę na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, którą w 2004 roku ukończyła uzyskując tytuł magistra inżyniera architekta.

Od stycznia 2002 roku do czerwca 2007 roku współpracowała z pracownią architektoniczną architekt Ewy Kineckiej „Studio Eka”, gdzie zajmowała się projektowaniem obiektów kubaturowych, m.in. domu spokojnej starości w Szalejowie Górnych, jak również czterogwiazdkowego hotelu zlokalizowanego na wrocławskiej starówce. W trakcie współpracy z arch. Ewą Kinecką w 2004 roku pracowała w charakterze inżyniera budowy przy budowie osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego w Wysokiej koło Wrocławia, a w 2005 roku podjęła współpracę z dealerem holenderskiej firmy DAF – produkującej samochody ciężarowe przy przygotowywaniu nowej inwestycji mającej być siedzibą tej firmy we Wrocławiu.

W lutym 2006 roku założyła własną firmę projektową specjalizującą się w wielobranżowym projektowaniu obiektów budowlanych, którą ostatnio przekształciła w Spółkę prawa handlowego, której nadal jest współwłaścicielką. Istotniejszymi pracami projektowymi jej autorstwa są: budynek stacji obsługi i sprzedaży samochodów ciężarowych DAF w Długołęce, osiedle mieszkaniowe w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Ciechocinku, przebudowa wraz z rozbudową budynku mieszkalnego z adaptacją na pensjonat w Lubawce, zespół budynków magazynowo – biurowych w Postolicach, remont zamku księcia Bolesława Niemodlińskiego w Niemodlinie, przebudowa budynku byłej słodowni z adaptacją na budynek usługowo – mieszkalny w Głubczycach, rewaloryzacja zabytkowego parku przy ul. Dworskiej we Wrocławiu, przebudowy wraz z rozbudowami pawilonów Lidl na terenie województw: dolnośląskiego i opolskiego, osiedle mieszkaniowe wielorodzinne w Toruniu, przebudowa wraz z rozbudową budynku byłego szpitala z adaptacją na budynek Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, przebudowa wraz z rozbudową budynku usługowo – mieszkalnego we Wrocławiu, czy chociażby rewaloryzacja zabytkowego parku w Białaczowie, powiat opoczyński.

W lipcu 2007 roku otrzymała uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń i od tego czasu jest czynnym członkiem Izby Architektów RP.

Od 2010 roku zasiada w Radzie Nadzorczej Spółki Logipos S.A. we Wrocławiu.

Od 2014 roku współpracuje z czasopismem „Własny Dom” wydawnictwa Grabek Media Sp. z o.o. we Wrocławiu, w którym zamieszcza swoje artykuły branżowe o tematyce architektoniczno – budowlanej.

Od 2015 roku studiuje prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.
W swej aktywności pozazawodowej interesuje się problematyką równouprawnienia kobiet, ekologią i życiem dzikich zwierząt.

W czasie wolnym biega, uprawia wspinaczkę skałkową, jeździ na rowerze i chodzi na długie spacery ze swoim psem.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!