Ewa Górska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Górska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    48 miejsce 0,39 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    5 miejsce 3,08 % poparcia

Przedsiębiorca, trener biznesu, manadżer projektów.

Urodziła się̨ 11 lutego 1969 roku w Gubinie w województwie lubuskim.

Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Krośnie Odrzańskim, następnie w latach 1988-1994 studiowała na Politechnice Wrocławskiej - Wydziale Podstawowych Problemów Techniki. Kontynuowała naukę na studiach podyplomowych: Prawo Gospodarcze i Handlowe na Uniwersytecie Wrocławskim, Zarządzanie na Akademii Ekonomicznej, Akademia Mediatora w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Trener Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Od 1995 r. do dzisiaj - przedsiębiorca: wspólnik, a w latach 2000-2007 również prezes zarządu, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Parytet, działającej na rynku zarządzania wierzytelnościami.

Następnie, w latach 2007-2008 - Dyrektor Departamentu Prawnego oraz Organizacyjnego w Votum Spółka Akcyjna, zajmującej się dochodzeniem należności na rzecz osób fizycznych, poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

Od 2007 roku współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu. Opracowała i uczestniczyła we wdrożeniu programu studiów podyplomowych Windykacji i Zarządzania Wierzytelnościami, jest również wykładowcą na tym kierunku.

Od 2012 roku współpracuje z Agencją Leasingu i Finansów S.A. jako Koordynator Projektu Pożyczka Globalna JEREMIE kierując projektem dystrybucji preferencyjnych pożyczek dofinansowanych ze srodków unijnych na rzecz dolnośląskich i mazowieckich przedsiębiorstw.

Ma męża Sylwestra, syna Kamila (13 lat). Mieszka w miejscowości Ligota Piękna w powiecie trzebnickim.

Wolny czas spędza uprawiając Nordic Walking i narciarstwo oraz zwiedza okolicę podczas wycieczek rowerowych.   

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!