Paulina Całko - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paulina Całko Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    52 miejsce 0,29 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    6 miejsce 2,28 % poparcia

Urodzona w Kamiennej Górze, od kilku lat mieszka, studiuje i pracuje we Wrocławiu.

W latach 2003-2007 trwale związana z interkulturowym projektem kulturalno-edukacyjnym Lanterna Futuri. W ramach programu tworzonego przez Begegnungszentrum im Dreieck e.V. w Großhennersdorf (DE), Dom Trzech Kultur Parada w Niedamirowie (PL) oraz stowarzyszenie Rodowitz (CZ) brała udział w licznych seminariach i międzynarodowych warsztatach na terenie Polski, Czech i Niemiec.

Ukończyła Szkołę Aktorską SPOT w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Po spektaklu dyplomowym pt. „ RANDEZ-VOUS CAFE” podjęła pracę w Narodowym Teatrze Edukacji im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Występowała w sztukach opartych na klasykach literatury polskiej i zagranicznej, m.in. w „Balladynie” J. Słowackiego czy „Folwarku zwierzęcym” G. Orwella.

Mieszkała w Berlinie w latach 2009-2011, gdzie uczęszczała do szkoły językowej Volkshochschule Berlin. Do Wrocławia przeniosła się w październiku 2011 roku. Tu rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Przyrodniczym. W 2015 r. uzyskała tytuł inżyniera.

W latach 2013-2014 zajmowała stanowisko kierownika planu w JUICY Film Production, gdzie do dziś pełni funkcję doradcy ds. rozwoju.

Obecnie jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Inżynierią Produkcji. Pracuje w dziale prawnym w jednej z zagranicznych korporacji finansowych, gdzie z powodzeniem wykorzystuje znajomość dwóch języków obcych (niemieckiego i angielskiego).

Miłośniczka zwierząt oraz dobrych rozwiązań.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!