Dariusz Grech - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dariusz Grech Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  29 miejsce 0,78 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 14,44 % poparcia

Profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, doktor matematyki stosowanej (University of Sydney, Australia), doktor habilitowany fizyki teoretycznej, międzynarodowy ekspert w dziedzinie fizyki finansowej (ekonofizyki), zajmuje się stosowaniem metod fizyki układów złożonych w ekonomii. Wielokrotny wykładowca na konferencjach międzynarodowych z tej dziedziny, autor wielu publikacji naukowych. Członek Prezydium i Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Przewodniczący Komisji Organizacji Nauki i Legislacji przy Polskim Towarzystwie Fizycznym w Warszawie. Członek Komisji Statutowej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Aktywny działacz społeczny - m.in.: przewodniczący Stowarzyszenia „Nadolice” reprezentującego właścicieli nieruchomości, którzy zostali poszkodowani przestępczymi działaniami spółek handlujących terenami budowlanymi, współzałożyciel oraz członek Stowarzyszenia i Zarządu Stowarzyszenia Członków Spółdzielni Kozanów, walczącego o demokratyzację życia wewnątrzspółdzielczego w Spółdzielni Mieszkaniowej „Kozanów IV” we Wrocławiu, członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Kozanów IV” od 2014 roku oraz Przewodniczący Komisji Samorządowej Rady Nadzorczej tej spółdzielni.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (6)

 • Pełen wiary. 2015-10-21 19:26:14
  Do Darek: Edukacja na poziomie, sprawiedliwość i zdrowie - brzmi nieźle, byle tylko się spełniło.
 • Obiektywny 2015-10-21 19:22:17
  Do RR: Komentowany Kandydat, jak nietrudno zauważyć, jest bardzo dobrze wykształcony :)
 • Komentator 2015-10-21 19:19:56
  Do Oszukany wyborca: Taki widzę Oszukany Typ tyle samo marudny, co dużo gadający, nic nie robiący. Lepiej mieć wiele ambitnych planów niż siedzieć na pupie i narzekać. Łatwiej jest krytykować za zbyt wiele chęci niż wykazać się choćby jedną maleńką ochotą na zrobienie czegokolwiek.
 • RR 2015-10-14 16:59:43
  Trzeba dać szansę, nowym ,wykształconym ludziom ,którzy m.i. sami doświadczyli szkody ,upokorzenia przez nie działający wymiar sprawiedliwości.
 • Oszukany wyborca 2015-10-12 19:40:29
  Do Darek: Jeśli ktoś się bierze za naprawę wszystkich dziedzin życia i gospodarki to już z góry wiadomo, że na pewno do końca nie zrobi nic poprawnie. Takie działania zawsze skazane są na niepowodzenie. Pięknie kandydat wychwala się pod niebiosa, tylko niech się uderzy w piersi i rozliczy swoją dotychczasową działalność. Aktywny jest zawsze dopóki nie osiągnie zamierzonego celu, potem osiada na laurach, bo po co się starać jak już "gołąbki wpadają same do gąbki". Brak pokory, samokrytycyzmu, pycha i zachłanność. Nic dobrego nie spodziewam się po takim kandydacie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.68.86
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!