Małgorzata Calińska-Mayer - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Małgorzata Calińska-Mayer Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  64 miejsce 0,20 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 3,74 % poparcia

Wrocławianka, matka trzech synów. Mgr administracji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Działacz związkowy, ekspert „Solidarności” w dziedzinie polityki przemysłowej. Bezpartyjna. Od 1980 roku należy do NSZZ „Solidarność”. Od 26 lat przewodniczy MOZ NSZZ „Solidarność” POLAR–WHIRLPOOL we Wrocławiu. Była pierwszą kobietą wybraną do Prezydium Zjazdu Krajowego. Od wielu lat członek Komisji Krajowej i Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk. Przewodnicząca Sekcji Krajowej Przemysłu Elektromaszynowego, delegat na Kongres Metalowców i członek Rady Sekretariatu Metalowców NSZZ „Solidarność”. Przewodnicząca Kongresu Metalowców.

Jest członkiem Komitetu Przedsiębiorstw IndustriALL European. Była negocjatorem „Paktu o przedsiębiorstwie państwowym w trakcie przekształcenia” – pierwszej umowie społecznej, którą jako jedyną do tej pory można porównać do Paktów zawieranych w wielu krajach Unii Europejskiej. 

Przeprowadziła ponad 50 mediacji, z których większość zakończyło się zawarciem porozumienia pomiędzy pracodawcami i związkami zawodowymi. Uczyła się sztuki mediacji na szkoleniu w Stanach Zjednoczonych i w Polskim Centrum Mediacji.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (3)

 • olek 2015-10-26 02:49:20
  Oddałem głos na Panią w wyborach do sejmu, mam nadzieję że otrzyma Pani mandat. Ktoś musi stać w sejmie na straży związków zawodowych i walczyć najlepiej o całkowitą likwidację umów śmieciowych. Pozdrawiam!
 • tedkil 2015-10-07 07:32:22
  pani małgorzato skora udzieliła pani poparcia w ramach solidarności panu prezydentowi chciałbym by pani ZMUSIŁA pana prezydenta do dotrzymania podpisanego porozumienia w kwestii powiązania wieku emerytalnego ze stażem pracy niech pan prezydent jako osoba prawa dotrzymuje zobowiązań,bo to rozwiązanie jest dla ludzi pracy natomiast zmniejszenie wieku emerytalnego jest to czysty wybieg polityczny TO BARDZO NIEŁADNIE
 • Marcin Kowalczyk 2015-10-03 19:46:08
  W sejmie potrzebni są posłowie ze Związków Zawodowych. W Polsce ktoś musi bronić praw pracowników i szarych mas robotniczych! Związkom trzeba przywrócić dawną świetność, a przedsiębiorców prześwietlać i kontrolować, bo wyzysk jakiego pracownik doznaje w 21 wieku w Polsce jest ogromny!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.137.63
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!