Piotr Chmurzyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Chmurzyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    113 miejsce 0,06 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    16 miejsce 1,07 % poparcia

Mieszkaniec Sadkowa w Powiecie Wrocławskim, 38 lat, żonaty, 3 dzieci, mgr inż. geodezji i kartografii o specjalizacji geodezja gospodarcza i gospodarka nieruchomościami ukończone na Akademii Rolniczej we Wrocławiu , absolwent Podyplomowego Studium Systemy informacji o terenie i pomiary GPS na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Absolwent Podyplomowego Studium Legislacji na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomi Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Podyplomowego Studium Nowoczesne zarządzanie jednostką administracji publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Od 14 lat pracownik Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, Departamentu Nieruchomości. W tym czasie pracował – 1 rok w Dziale Geodezji, 10 lat w Dziale Regulacji Prawnych, 2 lata w Dziale Eksploatacji, a także 1 rok w Biurze Rozwoju Wrocławia w Zespole Systemu Informacji Przestrzennej. Od 11 lat koordynator i audytor wewnętrzny Urzędu Miejskiego Wrocławia, w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, ochrony środowiska ISO 14000 i EMAS, BHP ISO 18000 oraz Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym. Dodatkowo uczestnik ok.50 kursów poszerzających umiejętności interpersonalne, kierowania zespołami ludzkimi, użytkowania wielu systemów i oprogramowań informatycznych.

Radny Powiatu Wrocławskiego w latach 2006-2010 i obecnie od 2014, w trakcie, których pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji rewizyjnej, członka komisji edukacji, kultury i sportu, komisji zdrowia oraz spraw społecznych, a także komisji stypendialnej.

Kandydat na posła do Sejmu RP w wyborach w 2005 i 2007 , Senatu RP w 2011, posła do parlamentu europejskiego w 2009, a także Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie w 2014. Wieloletni wychowawca dzieci i młodzieży m.in. na sportowych obozach letnich w Polsce od 1993, jak i w USA (w latach 1999-2001). Posiada uprawnienia instruktora żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarstwa, uzyskane w 1999 na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a także licencję trenera piłki nożnej PZPN UEFA B. Obecnie dodatkowo pracuje z dziećmi w KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.25.42.211
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!