Rafał Czepil - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Czepil Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    65 miejsce 0,20 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    9 miejsce 3,74 % poparcia

Ma 40 lat. Urodził się i mieszka we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, ale swoją wiedzę pogłębiał w kolejnych latach, kończąc studia podyplomowe na różnych kierunkach. W planach ma podjęcie studiów doktoranckich.

Działalność polityczną w PiS rozpoczął w 2003 roku – dziś jest skarbnikiem Zarządu Okręgowego nr 3 i członkiem Prezydium Okręgu nr 3 tej partii. Z ramienia PiS jest obecnie wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Wrocławia, a wcześniej przez dwie kadencje piastował stanowisko radnego stolicy Dolnego Śląska.

Z pasją uczestniczy w akcjach społecznych i charytatywnych. Udziela się w Radzie Społecznej Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Jest wolontariuszem fundacji Mam Marzenie, wspiera również świetlice środowiskowe i aktywnie działa na rzecz rad osiedli.

 Był prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej im. Bolesława Prusa i jest popierany przez Krajową Radę Spółdzielczą - Naczelny Organ Samorządu Spółdzielczego.

Od zawsze kibicuje Śląskowi Wrocław, ale jeśli nie koliduje to z jego miłością do „wojskowych”, trzyma mocno kciuki również za inne wrocławskie i dolnośląskie zespoły oraz sportowców.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.137.63
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!