Tomasz Małek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Małek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    87 miejsce 0,10 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    12 miejsce 1,87 % poparcia

Przewodniczący Stowarzyszenia Solidarni 2010 Oddział Wrocław.Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, prywatny przedsiębiorca (wydawnictwo EDUMAL), ojciec 4 dzieci.

Członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów i uczestnik strajków studenckich w 1988 i 1989 roku.

Działał w Ruchy Odbudowy Polski Jana Olszewskiego, Lidze Republikańskiej, Prawie i Sprawiedliwości, klubie Gazety Polskiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Odra-Niemen, zajmującym się udzielaniem pomocy i wsparcia polskim kombatantom pozostałym na wschodzie, za granicą narzuconą w 1945 r.

Od 2011 r. jako przewodniczący Solidarnych 2010 we Wrocławiu zorganizował m.in. marsze: w obronie TV Trwam, w 150 rocznicę Powstania Styczniowego, dla poparcia Ukrainy walczącej z Rosją. Kilka pikiet dla obrony godności Wrocławian (w obronie kibiców i studentów nękanych za protest przeciwko wykładowi majora UB Baumana, pod konsulatem Niemiec żądając przyznania praw mniejszości Polakom tam żyjącym, w obronie osadzonego w areszcie reżysera Grzegorza Brauna, i inne).

W 2014 r. w wyborach samorządowych kandydował do Rady Miasta Wrocławia z listy PIS zajmując 2 miejsce w okręgu wyborczym. Wiosną 2015 r. jako koordynator okręgowy Ruchu Kontroli Wyborów budował struktury RKW we Wrocławskim Okręgu Wyborczym.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!