Łukasz Krzysztofczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Łukasz Krzysztofczyk Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  11 miejsce 2,12 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 26,50 % poparcia

Urodzony 17 sierpnia 1986 roku w Strzelinie. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna o specjalności Public Relations.

Na co dzień pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie na stanowisku podinspektora ds. uzależnień i współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Prezes Stowarzyszenia "Gramy o Życie", którym głównym celem statutowym jest pomoc materialna osobom chorym i cierpiącym. Za swoją charytatywną działalność uzyskał tytuł "Dolnoślązaka Roku 2014".

Jest przewodniczącym Powiatowej Społecznej Rady Osób Niepełnosprawnych oraz vice przewodniczącym Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy w Rodzinie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (11)

 • aaa 2015-09-26 14:13:55
  znam. nie zagłosuje na jego moscia. pozdrawiam
 • anonimek 2015-09-22 14:21:24
  Do Agnieszka: Pani Agnieszko, co ma piernik do wiatraka, skoro Pan Krzysztof spełnia się w wolontariacie i pomocy potrzebującym ok niech nadal idzie tą drogą, ale co to ma wspólnego z układami i przynależnością partyjną i w ogóle z samą polityką? jaki ma cel? można domniemywać?uważam że ten cel o którym Pani wspomniała to: pensja podstawowa brutto 9 892 zł 30 gr plus dieta 25% wolna od podatku: 2 473,08 , plus jak zasiądzie w komisji jakiejkolwiek: 10-20 % pensji plus uposażanie na biuro poselskie: 12 150 zł już po podwyżce, dlatego niech nie opowiada Pani herezji jakoby ten Pan miał cel inny niż wyżej wskazany
 • anonimek 2015-09-22 14:08:15
  ostatnio widziałem tego "Pana" na ulicy "kościuszki" rozglądał się na prawo i lewo wodził oczyma za ludźmi w taki sposób nienaturalny tak jakby liczył na to: heloł patrzcie na mnie, jestem znany, popularny, startuje do sejmu - dlaczego mnie nie zauważacie - chodź to tylko moja interpretacja to myślę że obiektywna - poza tym tak na marginesie -aparycja też jest ważna, chłopie ubierz się jak na kandydata przystało chodź by "slimkowata" koszula materiałowe spodnie - styl "casual" nie wygląda to nad wyraz elegancko ale idealnie na co dzień:) bo jak zobaczyłem go jak idzie w powyciąganym t-shirt, spodniach bojówkach to aż się za głowę złapałem- chętnie pomogę w załapaniu odpowiedniego stylu adekwatnego do powagi sytuacji i starania się o Państwowy Urząd, poza tym nadal twierdzę że pomimo pracy na rzecz potrzebujących ten Pan się spełnia o tyle do polityki ten Pan nadaje się jak "wół do karety", wyborcy oceńcie i dokonajcie wyboru sami ;)
 • hoho 2015-09-17 14:32:53
  Do Anonim: O ile mega lewak jest zagorzałym katolikiem, ministrantem i czymś tam jeszcze w kościele. Startuje z tej partii, bo miał szanse, ze go wystawią, a parcie na szkło ma wielkie. Jakby mu zaproponowali start od Korwina, Kaczyńskiego czy PO, też by się tam zapisał, bo dla niego nie ważne z kim, ważne żeby startować i do korytka się dorwać.
 • Strzelin 2015-09-17 09:47:53
  Do Mapet1980: Odwala kawał dobrej roboty - też nie twierdzę że to złe ale...widziałem i wiem, że raczej nie swoimi rękami...ma od tego ludzi i jakoś nie widziałem żeby ich tak promował jak siebie?! Poza tym sam jest dość arogancki.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!