Janusz Ciołczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Janusz Ciołczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  74 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 3,13 % poparcia

Urodzony w 1967 r. Jaworznianin.

Z wykształcenia i zamiłowania historyk. Tytuł magistra historii zdobył na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył studia podyplomowe menedżera sportu i turystyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwent Technikum Górniczego w Jaworznie.

Społecznik, menedżer sportu i turystyki, dziennikarz i spiker sportowy. Wieloletni radny RM w Jaworznie, której przewodniczył. Prezes LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.

Inicjator licznych akcji społecznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych, białych niedziel, rodzinnych festynów, troszczący się o ochronę i pielęgnowanie dziedzictwa narodowego, tożsamości historycznej i tradycji lokalnych oraz międzypokoleniowej solidarności.

W październiku 2003 r. jako Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie wraz z Bogusławem Śmigielskim i Andrzejem Węglarzem wręczył Janowi Pawłowi II Honorowe Obywatelstwo miasta Jaworzna.

Autor zwycięskiego projektu w ramach JBO dla dzielnicy Ciężkowice na 2015 r.: „Rodzinny kompleks- plac zabaw z siłownia pod chmurką”. Współorganizator letniej półkolonii, wyróżnionej 3. lokatą w konkursie na najlepiej zorganizowany wypoczynek w miejscu zamieszkania w woj. śląskim w 2014 r.

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Jacek_Drozdowa 2015-10-12 09:11:07
  Janusz masz nasze głody - Ciężkowice murem stoją za tobą

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!