Wojciech Nitwinko - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Nitwinko Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  37 miejsce 0,35 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 2,23 % poparcia

Urodzony 4 lipca 1986 r. w Sosnowcu.

Jest absolwentem nauk politycznych ze specjalnością europeistyka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ponadto ukończył Podyplomowe Studia Samorządu Terytorialnego na Wydziale Prawa i Administracji UŚ oraz studia podyplomowe PR - nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Aktualnie jest słuchaczem studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.

Posiada certyfikat Ministerstwa Skarbu Państwa uprawniający do zasiadania w radach nadzorczych spółek kapitałowych.

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej. Działalność w SLD rozpoczynał jako sympatyk w wieku 16 lat. Członkiem partii jestem od września 2004 r. W ramach działalności w SLD pełnię szereg funkcji związanych z funkcjonowaniem Sojuszu w tym funkcję wiceprzewodniczącego partii w Sosnowcu. Brał udział w przygotowaniu oraz prowadzeniu wszystkich kampanii wyborczych SLD w Sosnowcu od 2002 r.

Od września 2009 r, do marca 2012 r. był Przewodniczącym Powiatowego Koła Federacji Młodych Socjaldemokratów w Sosnowcu - statutowej młodzieżówki SLD. Od marca 2010 r. do stycznia 2015 r. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego struktur wojewódzkich tej organizacji, by ostatecznie 10 stycznia 2015 r. stanąć na ich czele. Ponadto od maja 2012 r. jest członkiem Rady Krajowej FMS.

Radny Rady Miasta Sosnowiec z ramienia SLD.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Waldek 1967 2015-10-23 22:42:56
  Panie Wojtku ! Masz pan mój głos !!!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!