Marek Gos - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Gos Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    122 miejsce 0,03 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    19 miejsce 0,09 % poparcia

Poseł na Sejm VII kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Urodzony w 1969 roku w miejscowości Łopuszno.

Jest absolwentem studiów z zakresu rolnictwa na Akademii Rolniczej w Lublinie, a także z zakresu administracji w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. 20 lutego 2013 obronił doktorat poświęcony pszenicy jarej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, uzyskując stopień doktora nauk rolniczych w zakresie agronomii.

W latach 1998–2002 był członkiem rady i zarządu powiatu kieleckiego. Z kolei w latach 2002–2010 był radnym sejmiku oraz członkiem zarządu województwa świętokrzyskiego. W 2010 ponownie został wybrany na radnego województwa, objął funkcję przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego IV kadencji.

W wyborach parlamentarnych w 2011 roku bez powodzenia startował z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu kieleckim do Sejmu. Mandat posła VII kadencji objął jednak w związku z rezygnacją złożoną przez Adama Jarubasa. Został m.in. przewodniczącym Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrywania projektów ustaw z zakresu prawa spółdzielczego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!