Michał Braun - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Michał Braun Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    33 miejsce 0,45 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    3 miejsce 8,00 % poparcia

Kielecki działacz partii Nowoczesna.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe na Collegium Civitas Warszawa. Część studiów odbył na Uniwersytecie Karola w Pradze oraz w Hadsten Hojskole w Danii.

Swoje umiejętności pracy z ludźmi rozwijał podczas praktyk w Parlamencie Europejskim w Brukseli, wolontariatu w Indiach, wizyty studyjnej dotyczącej szkolenia liderów w USA i Kanadzie oraz podczas dziewięciomiesięcznego projektu Wolontariatu Europejskiego EVS w Boliwii.

Współpracuje jak ekspert z wieloma instytucjami w całej Europie m.in. w Wielkiej Brytanii i Finlandii. W Polsce pracował m.in. dla Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacji im. Roberta Schumana i jako dyrektor dla Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Przez pięć lat pełnił funkcję prezesa Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, zasiadał także w zarządzie Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowy i Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Działa na rzecz rozwoju Kielc i regionu był m.in. inicjatorem dyskusji na temat wprowadzenia budżetu obywatelskiego i powołania Rady Pożytku Publicznego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!