Jan Cedzyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jan Cedzyński Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  93 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 1,35 % poparcia

Urodzony w 1961 r. Poseł na sejm VII kadencji, kandydujący z ramienia Ruchu Palikota. Obecnie należy do Klubu Poselskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Urodzony w 1961 roku w miejscowości Mąchocice Kapitulne.

Z wykształcenia inżynier budownictwa. W 2011 ukończył studia na Wydziale Ekonomiczno-Technicznym Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach.

W wyborach parlamentarnych w 2011 uzyskał mandat poselski, kandydując na liście Ruchu Palikota w okręgu kieleckim. 26 stycznia 2013 rada krajowa Racji PL powołała go na p.o. przewodniczącego partii, zawiesiwszy na tej funkcji ówczesnego szefa Ryszarda Dąbrowskiego. Po trzech miesiącach został jej przewodniczącym. 5 października tego samego roku, rada krajowa jego partii podjęła uchwałę o przystąpieniu do nowego ugrupowania Twój Ruch. 26 sierpnia 2014 odszedł z TR i klubu poselskiego. Miesiąc później został przyjęty do klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!