Tadeusz Łęcki-Orłow - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tadeusz Łęcki-Orłow Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  164 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  18 miejsce 0,45 % poparcia

Doktor nauk ekonomicznych, inżynier mechanik. Ukończył podyplomowe studia prawnicze uprawniające do podjęcia zawodu syndyka i nadzorcy sądowego.

Od ponad 30-tu lat pracował w lotnictwie cywilnym. Pilot sportowy samolotowy i szybowcowy. Zawodowo latał na Mi-8 w śmigłowcowym zespole ratownictwa morskiego Przedsiębiorstwa Usług Lotniczych. Wieloletni wykładowca akademicki w Warszawskiej Wyższej Szkole Zarządzania. W latach 1996-2006 członek amerykańskiego stowarzyszenia elektroników wojskowych (AFCEA).

W latach 1993-2010 pracował w Przemysłowym Instytucie Telekomunikacji (obecnie Bumar Elektronika) na stanowisku głównego specjalisty ds. marketingu i reklamy a następnie pełnomocnika zarządu instytutu. Aktualnie wykładowca na Wydziale Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Autor licznych publikacji o dobrych obyczajach.

Członek świętokrzyskich POKOLEŃ. W strukturach SLD jest członkiem Rady Miejskiej w Kielcach i Wojewódzkiego Komitetu Wykonawczego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!