Róża Krześniak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Róża Krześniak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  23 miejsce 1,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 4,60 % poparcia

Ma 59 lat, jest bezpartyjna. Mieszka w Miłomłynie, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie. 

Wykształcenie – wyższe rolnicze, ukończone studia podyplomowe z zakresu prawa i administracji, integracji europejskiej, pedagogiki, finansowania inwestycji samorządowych. Ma uprawnienia animatora społecznego, specjalisty pieczy zastępczej i wieloletnie doświadczenie trenera-wykładowcy.

Doświadczenie zawodowe - administracyjne /19 lat/  kierownik PUP w Ostródzie, samorządowe jako Burmistrz Miłomłyna i jako przedsiębiorca od 2009r. w CENTRUM”OKEY” Sp. z o.o. w Ostródzie.

Prowadzi działalność gospodarczą w zakresie szkoleń i realizacji projektów przy udziale zdobywanych środków z UE w ramach EFS na różne formy aktywizacji zawodowej, społecznej i edukacyjnej. Łącznie przeszkolili ponad 1500 osób w tym ok 500 osób do 30 roku życia z terenu powiatu: ostródzkiego, nowomiejskiego, iławskiego województwa warmińsko-mazurskiego. Na działania w zakresie podnoszenia kompetencji mieszkańców jej firma pozyskała w konkursach zarówno regionalnych jak i krajowych ponad 6 mln PLN. 

Zajmowała się animacją i integracją społeczności lokalnej, była inicjatorem powstawania organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców, tworzenia partnerstw, w tym trójsektorowych, nawiązywania współpracy międzynarodowej pomiędzy społecznościami miast i wsi z Polski z Niemcami, Rosją i Litwą.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (18)

 • Sławek 2015-10-15 23:59:27
  Do Iwona: Hejt to ulubione zajęcie jej szefowej sztabu, poniża innych kandydatów po tym Łukaszu Grużewskim i całym Elblągu jadzie jak po burej suce. Jak Nowoczesna przegra w okręgu gratulacje do kandydatki nr 1 i jej sztabowców.
 • Iwona 2015-10-14 23:48:05
  Widzę, że tu taki sam hejt jak na stronach Ryszarda Petru. Eskalacja nienawiści do Nowoczesnej i jej kandydatów jest ogromna, rzuca się cieniem na nas: wyborców, Polaków. Powodzenia Pani Różo!
 • tolek 2015-10-10 18:29:55
  karierowiczka
 • ostróda 2015-10-08 08:41:54
  RÓŻA PORAŻKA NASZEGO OKRĘGU Ta kobieta nie nadaje się do parlamentu, na profilu Łukasz opisałem jak działa jej szefowa sztabu..... osoba która nie wie co to zespół i jak należy się zachować. Róża straszy na plakatach, a do tego chce być gwiazdą DZIŚ JEST GWIAZDĄ UPADŁĄ w Elblągu dała popis spóźniała się na konferencję aż 20 min jak czytam na elbag.net DZIŚ WIEM, ŻE DOBRZE SIĘ STAŁO, bo na portalach w głównych relacjach zobaczyłem młodego człowieka, który m a energie i wie co mówi, który idzie do ludzi a nie stoi w miejscu. Róża przyjechała do Elbląga jak widzę na zdjęciach w charakterze wolontariuszki - KOBIETO JAK TY WYGLĄDASZ!!!, ty chcesz do parlamentu? wróć do chałupy i oszczędź sobie wstydu. RÓŻA bez kaśki nic byś nie zrobiła, ona to jeszcze jakoś ciągnie i to trzeba przyznać. Ciebie interesuje popularność i KASA resztę masz gdzieś. Te wszystkie pozorowane zdjęcia..... Zapraszam Ciebie na kurs inteligencji i kobieto wracaj do Miłomłyna tam trzeba będzie przegrać kolejne wybory hehe Twoja szefowa nie chciała mojej pomocy więc zwrócę się do Łukasz, po mimo że mnie przekazał do was. Jestem za nowowczesną ale jak Katarzyna nie może sie odezwać w ciągu 2 tygodni to was zostawiam i się promujcie Panie...., Życzę przegranej, bo nie chce takiego posła, panie jest rodem z samoobrony choć tam babki miały więcej charyzmy i jaj
 • Sławek 2015-10-07 21:43:01
  Hejtuje to Pani Katarzyna Królak w komentarzach u 2 Grużewskiego, a obie Panie dały popis w Elblągu opis dałem tam. Młodość tej Pani przypadła na "czasy słusznie minione", mieszkanie z przydziału, praca "czy się stoi...." . Petru dał ciała z tym castingiem. Na młodych trzeba stawiać, na młodych

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!