Karolina Motyka-Kozioł - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Karolina Motyka-Kozioł Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  6 miejsce 5,29 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 31,40 % poparcia

Pracuje z młodzieżą, osobami bezrobotnymi oraz niepełnosprawnymi. Samodzielnie prowadzi Młodzieżowe Centrum Kariery w Braniewie.

Jest Wiceprzewodniczącą Komitetu Stowarzyszenia LGR "Zalew Wiślany”. Dzięki działalności założycieli Stowarzyszenia LGR „Zalew Wiślany” w 2011 roku województwo warmińsko-mazurskie otrzymało do wykorzystania ponad 26 mln złotych z programu „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” PO Ryby 2007-2013”.

W 2008 roku zdobyła tytuł magistra zarządzania na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, Akademii Morskiej w Gdyni. W 2009 roku ukończyła Studium Podyplomowe na Wydziale Pedagogiki, Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, w tym samym roku ukończyła również Studium Podyplomowe na Wydziale Europeistyki, Politologii i Dziennikarstwa w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (11)

 • Darek 2015-10-23 23:16:37
  Ona jest lezba! Po co kolejny homo w sejmie?? Jeszcze gada od rzeczy! Udaje wielkia pani i prezesa eh
 • Do Adrian 2015-10-14 22:48:25
  Polecam tvbraniewo24.pl artykuł wojciech-penkalski-musi-przeprosic-karoline-motyke-koziol-wideo Poseł Wojciech Penkalski musi przeprosić Karolinę Motykę-Kozioł startującą w wyborach do parlamentu. Dzisiaj, Sąd Okręgowy w Elblągu uznał, że Penkalski pomówił kandydatkę publikując nieprawdziwe informacje na jej temat. Orzeczenie nie jest prawomocne. Penkalski zapowiada apelację. Dzisiaj, przed Sadem Okręgowym w Elblągu odbył się proces Wojciecha Penkalskiego. Posła w trybie wyborczym pozwała kandydatka startująca do parlamentu z listy z komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Karolina Motyka-Kozioł. Sprawa dotyczyła postów Wojciecha Penkalskiego zamieszczonych w popularnym serwisie Facebook. Według Motyki-Kozioł poseł pomówił ją rozpowszechniając nieprawdziwe informacje na temat jej powiązań rodzinnych i działalności w Lokalnej Grupie Rybackiej "Zalew Wiślany". Penkalski miał w ten sposób zdyskredytować kandydatkę w oczach wyborców, narazić ją na utratę zaufania i poddać w wątpliwość jej działalności w ramach stowarzyszenia. Po rozpatrzeniu sprawy sędzia Arkadiusz Fall uznał, ze treści publikowane przez Wojciecha Penkalskiego stanowią materiał wyborczy, a wypowiedzi dotyczące Karoliny Motyki Kozioł stawiają ją w negatywnym świetle i zmniejszają szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku wyborczego. Sędzia zobowiązał Wojciecha Penkalskiego do opublikowania oraz nieusuwania przez co najmniej 24 godziny od momentu opublikowania, na stronie głownej swojego oficjalnego profilu na portalu Facebook, przy nieograniczaniu kręgu odbiorców, oświadczenia w formie przeprosin. Zakazał także publikowania i dalszego rozpowszechaniania w jakiejkolwiek formie, nieprawdziwych informacji jakoby wnioskodawczyni przyznawała bądź uczestniczyła w przyznawaniu środkjów pieniężnych pochodzących ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka"Zalew Wiślany" członkom swojej rodziny.
 • Adrian 2015-10-08 09:39:32
  Jak się Pani odniesie do wpisu na facebooku Pana posła Wojciecha Penkalskiego: Chwila prawdy !!!! Biorąc pod uwagę to, że znowu gdzieś zjadłem przecinek, pomyliłem być może imiona... na pewno będę musiał przepraszać kogoś w trybie wyborczym Emotikon wink Korzystając z okazji i czasu publikuję materiały które otrzymałem od Marszałka woj. warm-maz. i z LGR... Konkursy które pokazały "wygranych"... Pani Karolina Motyka-Kozioł jako kandydatka do Sejmu obnosi się na swojej stronie ile projektów wsparła... zapomniała umieścić tam wielu "przedsiębiorców" o nazwisku Kozioł... o ojcu - panu Motyce nie wspomnę... Zaznaczam że mogę pomylić imiona Panów Kozioł w zestawieniu... Naprawdę można się pomylić... To są najwięksi beneficjenci którzy osobiście lub poprzez najbliższe im osoby dostały wsparcie lub są zatrudnione w LGR: 1. Paweł Kozioł - Prezes, Karolina Motyka-Kozioł - wiceprzewodnicząca Komitetu, żona brata Prezesa Monika Modzelewska-Kozioł - z-ca Dyrektora Biura LGR, żona Prezesa Alina Kozioł - specjalista d/s LSROR, żona Brata Prezesa Piotr Kozioł - brat bliźniak Prezesa, Tomasz Kozioł - brat Prezesa Kazimierz Kozioł, Karol Motyka - ojciec Karoliny, teść brata prezesa. 2. Piotr Kasza - Wiceprezes, Agnieszka Krzykowska - partnerka i matka dziecka Piotra Kaszy. 3. Stanisław Tomaszewski - Przewodniczący komisji Rewizyjnej. 4. Józef Zamojcin - Przewodniczący Komitetu LGR (wiceburmistrz Tolkmicka). Pod każdym z konkursów widnieją dane Przewodniczący Komitetu Józefa Zamojcina.
 • Wacek 2015-09-28 21:18:31
  Ten ostatni wpis jest chyba ironiczny. Wszyscy w Braniewie bardzo dobrze znaja Motyke-Koziol.
 • Anka 2015-09-25 19:26:32
  Stawiamy na Panią-osobę młodą, energiczną i pełną autentycznego patriotyzmu, szczera -nie zakłamaną.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.173.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!