Maria Bychawska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Maria Bychawska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    1 miejsce 17,32 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    1 miejsce 64,64 % poparcia

Urodzona w 1979 roku.

Dyrektor szkoły ponadgimnazjalnej, wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz wspierania Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Mechlin, działacz społeczny, inicjator współpracy partnerskiej z przedsiębiorcami, inicjator współpracy z wyższymi uczelniami, członek partii PO.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek fizyka z informatyką. Studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania w oświacie pomogły mi poszerzyć wiedzę dotyczącą zasad i specyfiki funkcjonowania szkoły oraz rozwinąć umiejętności posługiwania się współczesnymi metodami racjonalnego rozwiązywania problemów oświatowych, personalnych i ekonomicznych.

Prekursor innowacji pedagogicznych, autor programów autorskich, twórca projektów europejskich, koordynator projektów unijnych: „Fachowiec-dobra przyszłość” i „Daj mi szansę, a uwierzę w siebie – stanę się fachowcem”, autor projektów dla społeczności regionu w ramach Leonardo da Vinci, ErasmusPlus oraz projektu Comenius.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.68.86
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!