Arkadiusz Błochowiak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Arkadiusz Błochowiak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    100 miejsce 0,03 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 4,76 % poparcia

Urodzony 29 marca 1951 roku w Kobylnicy. Jest absolwentem Wydziału Rolniczego dawnej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczął w Powiatowym Inspektoracie Zaopatrzenia Rolnictwa i Wsi w Wodę w Gnieźnie, a następnie w Zakładach Przemysłu Ziemniaczanego w Luboniu.

W latach 1970-1973 podjął pracę na stanowisku inspektora w Wydziale Gospodarki Wodnej i Ochrony Powietrza w Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Poznaniu, a w okresie od 1973 roku do 1994 roku pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, kolejno na stanowiskach inspektora, zastępcy dyrektora i dyrektora wydziału Ochrony Środowiska.

W 1999 roku rozpoczął pracę w Departamencie Planowania Przestrzennego i Ekologii Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu na stanowisku zastępcy dyrektora. Od 2005 do 2007 roku kierował jako dyrektor Departamentem Środowiska Urzędu Marszałkowskiego.

W 2007 roku objął funkcję członka zarządu województwa wielkopolskiego. Od sierpnia 2011 roku jest dyrektorem Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu.

W 1972 roku wstąpił do Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, obecnie Polskie Stronnictwo Ludowe. W szeregach tej partii pełnił i nadal pełni szereg odpowiedzialnych funkcji. Obecnie jest członkiem zarządu wojewódzkiego PSL i wiceprezesem zarządu miejskiego PSL.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!