Zbigniew Hoffmann - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Hoffmann Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    29 miejsce 0,52 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    3 miejsce 3,79 % poparcia

Urodzony 5 lipca 1963 roku w Poznaniu. Politolog. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2004 roku był stypendystą rządu USA w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Pełnił funkcję dyrektora biura zarządu wojewódzkiego Porozumienia Centrum w Poznaniu, pracował w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim, był asystentem wojewody wielkopolskiego, a w latach 2000-2006 pełnomocnikiem prezydenta ds. programu „Bezpieczne Miasto”.

Od 2006 do 2007 roku był wojewodą kujawsko-pomorskim mianowanym przez premiera Jarosława Kaczyńskiego. W latach 2009-2010 pracował na stanowisku eksperta w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, a następnie w Kancelarii Prezydenta RP w okresie prezydentury Lecha Kaczyńskiego.

W 2011 roku bez powodzenia kandydował z list Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. W 2014 roku został wybrany na radnego sejmiku wielkopolskiego V kadencji.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.234.210.25
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!