Leszek Kaczyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Leszek Kaczyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    110 miejsce 0,04 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    17 miejsce 0,29 % poparcia

Urodził się w 1971 r. w Więcborku. Szkołę podstawową ukończył w Sępólnie Krajeńskim. Naukę w szkole średniej kontynuował w Bydgoszczy, oraz ukończył policealne studium leśnym w Tucholi. Obecnie jest studentem Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi na kierunku – inżynier Leśnik. Żonaty, piątka dzieci.

W okresie od 1991 do 2005 prowadzi działalność gospodarczą, prowadząc własną firmę handlowo-usługowo-produkcyjną w Sępólnie Krajeńskim. W 2005 roku rozpoczął prace w Państwowy Gospodarstwie Leśnym w Nadleśnictwie Zamrzenica na stanowisku podleśniczego. W 2008 roku obejmuje stanowisko Specjalisty Służby Leśnej do spraw Lasów Niepaństwowych. W 2009 zostaje doradcą leśnym. W 2010 zostaje członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. W roku 2012 zostaje wybrany na stanowisko przewodniczącego Powiatowego Komitetu PiS w Tucholi.

Od 1999 jest członkiem Domowego Kościoła, – gałęzi rodzinnej oazowego ruchu Światło-Życie stworzonego przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Od 2011 roku jest doradcą życia rodzinnego przy Instytucie Naturalnego Planowania Rodziny. Od 1992 jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego – odznaczonym brązowym medalem za zasługi dla łowiectwa. W latach 1998 do 2003 był redaktorem, dziennikarzem i foto-reporterem magazynów „Brać Łowiecka”, „Brać Łowiecka Kujaw i Pomorza”, „Las Polski” oraz prasy lokalnej „Wiadomości Krajeńskich” na łamach których, drukowane były jego felietony poświęcone obronie ideałów w łowiectwie, leśnictwie, rodzinie i w politycznej. W latach 1989 – 1991 był członkiem i jednym z założycieli bydgoskiej grupy literackiej „Gale(i)ra poetycka” przy młodzieżowym klubie „MODRACZEK” w Bydgoszczy, gdzie prezentował swoją twórczość tak na konkursach poezji jak i i na łamach prasy i radia.

Zainteresowania – fotografia przyrodnicza, socjalna, historyczna, łowiectwo, sztuka wabienia zwierzyny, nauki leśne, historia Polski, dziennikarstwo, strzelectwo, rysunek, malarstwo, rzeźba.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!